Kufje me Bluetooth Picun B-01S

1,590 L

Ka stok

 •  Kufje me Bluetooth
 •  Me mikrofon
 •  Kontrolli i volumit
 •  Dizajn i palosshem
 •  Anulimi i zhurmes
 •  Versioni Bluetooth: 5.3
KODI: i232338 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH B-01S

Degjoni cilesine me te larte te muzikes kudo me këto kufje me Bluetooth Picun B-01S.

Dizajn praktik me palosje ne anet e kufjeve, pa zene hapesire ne tavolinen e kompjuterit.

Tingull i qarte me anulim te zhurmes, per audion me te mire.

Cip i ri Bluetooth V5.3 ofron transmetim me shpejtesi te larte, video loje muzikore pa vonese, dhe thirrje telefonike te qarta.

Specifika:

 •  Me mikrofon
 •  Kontrolli i volumit
 • Koha e muzikes deri 46 ore
 •  Dizajn i palosshem
 •  Anulimi i zhurmes
 •  Gama e frekuences: 20 – 20000 Hz
 •  Versioni Bluetooth: 5.3

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje me bluetooth b-1s online ne dyqan taxi

Kufje me Bluetooth Picun B-01S