Kufje me Bluetooth Awei A710BL ANC

3,690 L

Ka stok

 • Marka: Awei
 • Modeli: A710BL
 • Versioni Bluetooth: 5.0
 • Kapaciteti i baterisë: 300 mAh
 • Koha e lojës: 20h
 • Koha e karikimit: 2h
 • Diametri: 40 mm
KODI: i232300070 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH AWEI A710BL

Kufje me Bluetooth Awei me version BT 5.9, per lidhje ne distance deri ne 10 meter.

Te dizajnuara me teknologjine e anulimit te zhurmes e cila do te reduktoje zhurmen e ambientit per degjim me intensitet te larte.

Tingull i mire me mikrofon te integruar, i cili do t’ju sjelle pervoje me te mire degjimi.

Kufjet jane prej plastike abs cilesore, e cila eshte e qendrueshme dhe mund te perdoren per nje kohe te gjate.

Specifika:

 • Marka: Awei
 • Modeli: A710BL
 • Versioni Bluetooth: 5.0
 • Kapaciteti i baterisë: 300 mAh
 • Koha e lojës: 20h
 • Koha e karikimit: 2h
 • Diametri: 40 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje me bluetooth awei a710bl ne dyqan taxi

Kufje me Bluetooth Awei A710BL ANC