Kufje lojerash me wireless 2,4Ghz UG-01

3,290 L

Ka stok

 • Versioni BT 5.0
 • Bateria 500MAH
 • Distanca e punes 10M
 • Koha e lojes 25ore
 • Koha e karikimit 2ore
KODI: i232323 Kategori: ,

KUFJE LOJERASH 2,4GHZ UG-01

Kufje lojrash pa fishe me lidhje wireless 2,4 Ghz te pershtatshme per PC, PS5, PS4, MacBook, kompjuter.

Kufjet UG-01 perdorin teknologjine e avancuar te lidhjes me vale 2.4 Ghz, vijne me dongle USB qe siguron transmetim te qendrueshem dhe me vonese te ulet.

Mbulesa e veshit dhe shiriti i kokes jane bere prej lekure premium, te bute dhe te lemuar. Keto kufje lojrash Bluetooth jane gjithashtu te palosshme, me dizajn ergonomik qe synon t’ju ofroje nje pervoje te rehatshme perdorimi.

Specifika:

 • Versioni BT 5.0
 • Bateria 500MAH
 • Tensioni 3.3V-4.2V
 • Distanca e punes 10M
 • Koha e lojes 25ore
 • Koha e karikimit 2ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje wireless ug 01 online ne dyqan taxi

Kufje lojerash me wireless 2,4Ghz UG-01