Kufje koke me Bluetooth Xiaomi Mi M-08

1,490 L

Ka stok

  • Kufje Bluetooth M-08
  • Me anulim te zhurmes
  • Mikrofon
  • Ka butona kontrolli multimedial
  • Vend per karten Micro SD
  • Modalitet bluetooth
  • Radio
  • Hyrja AUX
KODI: i232300002 Kategori: ,

KUFJE KOKE ME BLUETOOTH M-08

Kufjet me vale Xiaomi M-08 dhe lidhje Bluetooth, perdorim te kabllit AUX dhe mikrofonit per biseda te qarta dhe live.

M-08 kane bateri te brendshme jetegjate per muzike dhe lojera me ore te tera.

Materiali i kufjeve eshte bere prej plastike te qendrueshme dhe me cilesi te larte. Dizajni ergonomik ju jep komoditetin maksimal gjate perdorimit te tyre.

Jastekëe e bute dhe prej lekure te ketyre kufjeve i bejne kufjet te pershtaten me mire ne veshet e perdoruesit duke reduktuar presionin mbi veshe.

Mi M-08 kane aftesine per t’u lidhur me vale duke perdorur teknologjine Bluetooth. Pervec lidhjes me vale, mund te perdorni gjithashtu fishe Aux.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje koke mi m 08 ne dyqan taxi

Kufje koke me Bluetooth Xiaomi Mi M-08