Kufje JBL Extra BASS Wireless Tune J-09

1,490 L

Ka stok

  • Kufje JBL Tune J-09
  • Koha e lojes: 48 ore
  • Frekuenca: Pergjigja: 20Hz-20KHz
  • Konektori: prize stereo 3.5mm
  • Ndjeshmeria: 114dab/mW
KODI: i232300003 Kategori: ,

KUFJE JBL TUNE J -09

Kufje JBL Tune J-09 te pajisura me Google assistant per perdorim me te lehte.

Transmetoni muzike nga telefoni juaj inteligjent, tableti ose cdo pajisje me Bluetooth apo merrni nje telefonate me ane te valeve wireless.

Teknologjia virtuale e tingullit rrethues 3D krijon nje pamje zhytese zanore per filma, lojera dhe muzike.

Anulimi aktiv i zhurmes eliminon zhurmen e padeshiruar pa sakrifikuar cilesine e zerit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje jbl tune 09 ne dyqan taxi

Kufje JBL Extra BASS Wireless Tune J-09