Kufje Gaming Headphones X14 Red Dead Games

990 L

Ka stok

  • Kufje gaming X14
  • Ngjyra: E kuqe
  • Pergjigja e frekuences: 105dB
  • Numri i modelit: X14
  • Gjatesia e kabllit: 1.5 m
KODI: h232310 Kategori: ,

KUFJE GAMING X14

Kufje gaming per lojera te ndryshme dhe telefon, me dizajn te kuq dhe te zi.

Me shirit te rregullueshem te kokes dhe me mikrofon.

Trasmetojne audio me cilesi te larte, per ti shijuar lojerat ne maksimum.

Specifika:

  • Kufje gaming X14
  • Ngjyra: E kuqe
  • Pergjigja e frekuences: 105dB
  • Numri i modelit: X14
  • Gjatesia e kabllit: 1.5 m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje gaming x14 online ne dyqan taxi

Kufje Gaming Headphones X14 Red Dead Games