Kufje Airpods Max Apple

14,900 L

Ka stok

 • Kufje koke Airpods Max
 • Drejtues dinamik i projektuar nga Apple
 • Anulimi aktiv i zhurmes
 • EQ adaptive
 • Audio cilesore pa vonesa
KODI: i232307 Kategori: ,

KUFJE AIRPODS MAX APPLE

Kufje koke ne ngjyra te ndryshme Airpods Max Apple.

Nje ekuiliber i persosur i audios emocionuese me kualitet te larte dhe magjise se dizajnit te Apple AirPods.

Te pershtatshme me nje game te gjere te iphone:

 • iPhone 12 mini
 • iPhone 12
 • iPhone 12 Pro
 • iPhone 12 Pro Max
 • iPhone 11
 • iPhone 11 Pro
 • iPhone 11 Pro Max
 • iPhone XS
 • iPhone XS Max
 • iPhone XR
 • iPhone X
 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone 7
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 6s
 • iPhone 6s Plus
 • iPhone SE (2nd generation)
 • iPhone SE (1st generation)

Specifika:

 • Drejtues dinamik i projektuar nga Apple
 • Anulimi aktiv i zhurmes
 • EQ adaptive
 • Audio cilesore pa vonesa

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje Airpods Max Apple”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje airpods max online ne dyqan taxi

Kufje Airpods Max Apple