Kufje Airpods 2nd generation Apple

16,000 L

Ka stok

  • Konfigurim i lehte me pajisjet Apple
  • Qasje e shpejte ne Siri
  • Audio dhe ze me cilesi te larte
  • Teknologjia me vale Bluetooth 5.0
KODI: h232308 Kategori: ,

KUFJE AIRPODS 2ND GENERATION

Kufje Airpods 2nd generation nga Apple me wireless.

Me shume kohe bisede dhe degjimi, akses Siri te aktivizuar me ze dhe kuti karikimi me vale, AirPods 2nd generation ofrojne nje pervoje te jashtezakonshme degjimi.

Thjesht nxirrni nga kutia dhe jane gati per t’u lidhur automatikisht me te gjitha pajisjet tuaja. Vendosini ato ne vesh dhe ato lidhen menjehere, duke ju zhytur ne tinguj te pasur dhe me cilesi te larte.

Cip i integruar per anulimin e zhurmave te jashtme gjate bisedave telefonike.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje airpods 2nd generation ne dyqan taxi

Kufje Airpods 2nd generation Apple