Kripe masazhi dhe scrub per kembet

890 L

Ka stok

  • Kripe per kembet 350g
  • Hidraton dhe pastron lekuren
  • Me Lavander, Aloe Vera, Coco dhe Trendafil
  • E pershtatshem per pedikyr
KODI: i2371440 Kategori: ,

KRIPE PER KEMBET

Kripe per kembet per masazhimin e tyre me nje arome te lehte dhe te kendshme frutash qe pastron thellesisht dhe rinovon lekuren.

Eksfolion siperfaqet e vdekura te lekures.

Hidraton thellesisht  lekuren tuaj duke e bere ate te shendetshme dhe te paster.

Specifika:

  • Kripe per kembet 350g
  • Me Lavander, Aloe Vera, Coco dhe Trendafil
  • E pershtatshem per pedikyr
  • Sherben per te zbutur lekuren dhe per te larguar aromat e pakendshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg

Main Menu

kripe per kembet online ne dyqan taxi

Kripe masazhi dhe scrub per kembet