Krem fytyre me retinol

1,090 L

Ka stok

  • Krem per fytyre me retinol
  • Permban 50 ml
  • Permireson pamjen e fytyres m
  • Masazhohet ne lekure 2-3 here ne dite
KODI: i2371415 Kategori: ,

KREM FYTYRE ME RETINOL

Krem per fytyren retinol “Roushan”. Krem ​​luksoz i cili kombinon disa super perberes ne nje te vetem: Retinol, Gjalp Shea , Vitamine E, Vitamine B5, Vaj Jojoba , Çaj Jeshil , Acid Hyaluronic.

Fuqi e menjehershme e ndricimit ne cdo perdorim. Mbron nga demtimi i radikaleve te lira qe kontribojne ne shenjat e plakjes.

Redukton ndjeshem njollat ​​e akneve dhe tkurr poret.

Specifika:

Permban 50 ml
Permireson pamjen e lodhur te fytyres me rrudha dhe njolla te erreta dhe i jep shkelqim
Masazhohet ne lekure 2-3 here ne dite


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kremra

Main Menu

krem fytyre retinoli ne dyqan taxi

Krem fytyre me retinol