Kosh organizues per aksesoret dhe rrobat

1,290 L

Ka stok

  • Organizues.
  • Material i plote PVC .
  • Me 2 doreza mbajtese.
  • Ne ngjyre gri dhe bezhe.
  • Permasat: 19*17 cm.
KODI: t03662 Kategori: ,

Kosh me 2 doreza mbajtese

Organizoni cdo send ose aksesore tuajin ne koshat organizues.

Mbajne nje sasi te konsiderueshme dhe vijne ne permasa 19*17 cm.

Mund te vendosni rroba ,lodra ,aksesore te ndryshem dhe cfardo qe ju te deshironi.

Vjen ne ngjyre gri dhe bezhe.

Materiali eshte i plote PVC dhe ne pjesen e siperme ka 2 doreza te forta qe ju ndihmon ne transportimin me me lehtesi te koshit.

Mund ta vendosni ne cdo vend qe ju te deshironi pasi pershtatet lehtesish me cdo ambient fal dizajnit elegan dhe te thjesht qe ka.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kosh organizues per aksesoret dhe rrobat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kosh organizues

Kosh organizues per aksesoret dhe rrobat