Konvertues tastiere dhe mouse | Mix Pro

2,500 L

Ka stok

KODI: i-2120743 Kategori: , ,

KONVERTUES TASTIERE DHE MOUSE | MIX PRO

Konvertuesi i mouose dhe tastiere per lojera i pershtatshem per Android dhe IOS.

Lidhja wireless Bluetooth 4.0 ka sinjal te forte dhe performance te qendrueshme.

Dizajn ergonomik dhe shume praktik per perdorim te perditshem, ka nje stil elegant dhe te thjeshte.

Nderfaqja USB2.0 me fuqi te larte te sigurise se daljes.

Perputhshmeri e plote me lloje te ndryshme te tastierave dhe mouse.

Vetem ne nje hap, MIX Pro lidhet me celularin tuaj, nderkohe qe tastiera dhe mouse jane te lidhura ne nderfaqen USB.

Hapni lidhjen Bluetooth per te gjetur MIX-Android ose MIX-IOS, klikoni lidhjen per te filluar lojen.

Karakteristika

  • Permasa: 68 x 40 x 13.3 mm
  • I pajtueshem me shumicen e telefonave dhe tabletave  iOS / Android
  • Materiali: ABS
  • Metoda e lidhjes: Bluetooth 4.0
  • Fuqia e punes: 5V 200MA
  • Lidhje e lehte me Bluetooth 4.0, Plug and Play

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Konvertues

Ngjyra

Be the first to review “Konvertues tastiere dhe mouse | Mix Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

konvertues tastiere dhe mouse ne shitje online ne dyqan taxi

Konvertues tastiere dhe mouse | Mix Pro