Koke dushi me presion te larte

990 L

Ka stok

  • Koke dushi
  • Nxjerr presion te madh uji.
  • Material plastike cilesore
  • E disponueshme ne ngjyre mente dhe roze

KOKE DUSHI

Relaksi gjate dushit pas nje dite te lodhshme, fillon me nje koke dushi cilesore. Koka e dushit qe kursen ujin me presion te larte ka rregullim me kater shpejtesi, me dalje te ndryshme uji ne pozicione te ndryshme.

E nxjerr ujin ne 3 modalitete pa presion, mesatar dhe me presion. Me ane te butonit “Stop” ndalon ujin.

Koka eshte e cmontueshme dhe mund te pastrohet fare lehte.

Nxjerr presion te madh uji. Material plastike cilesore,e disponueshme ne ngjyre mente dhe roze.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Koke Dushi

Main Menu

koke dushi praktike online ne dyqan taxi

Koke dushi me presion te larte