Kasetofon per makinen me Bluetooth MI 2035BT

1,990 L

Ka stok

KODI: mi-2035bt Kategori: , , ,

Kasetofon per makinen me Bluetooth – Mi 2035BT

Kasetofon per makinen me Bluetooth Mi 2035BT eshte nje nga kasetofonet me praktik dhe dallohet teper per cilesine e tij te larte. Kasetofoni krijon lidhje me USB per te degjuar muzike apo per te bere thirrje telefonike.

Kasetofon Mp3 Player per makinen

Nje kasetofon i cili do i beje udhetimet e gjata me familjaret apo miqte tuaj, me te bukura dhe me relaksuese. Nje nga funksionet me primare qe ka ky kasetofon eshte lidhja me USB, kjo per arsye se ne rruge te veshtira ai nuk do te shkepusi lidhjen si ndodh shpesh kur vendosim disqet. Keshtu ju dhe nuk shpenzoni me teper se c’duhet.

Kasetofoni mbeshtet cdo lloj skedari MP3.

Bluetooth i integruar për thirrje pa prekje përmes sistemit audio të makinës suaj, si dhe për të luajtur muzikë nga telefoni juaj.
Tregues i numrit të telefonit që po ju thërret dhe diktimin me zë te numrit.

Specifikime :kasetofon makine MI 2035BT bli online ne dyqan taxi
 • Ekran LED / LCD / ora dixhitale.
 • Mbeshtet cdo lloj skedari MP3.
 • Tuner dixhital FM me cilësi të lartë.
 • Sistemi elektronik i papërshkueshëm nga uji ESP, 45 sekonda.
 • fuqia 4 x 50W.
 • Slot kartë SD / mikro SD / MMS.
 • Slot memorie flash.
 • Ekran LED / LCD me ngjyra.
 • Funksioni i sahatit.
 • Formati i përshtatshëm – mp3.
 • FM Radio (automatikisht kërkon dhe ruan 18 stacione).
 • Tensioni: 12V.
 • Seti përmban: player, kabllot e instalimit, telekomandën.

Detaje Produkti

Lloji

Kasetofon

Be the first to review “Kasetofon per makinen me Bluetooth MI 2035BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon makine me bluetooth bli online ne dyqan taxi

Kasetofon per makinen me Bluetooth MI 2035BT