Karikues Xiaomi | Travel Adapter

1,500 L

Ka stok

KODI: karikues-xiaomi Kategori: ,

KARIKUES XIAOMI TRAVEL ADAPTER

Karikues Xiaomi origjinal. Vjen me dizajn te thjeshte dhe teper te lehte. Mund t’a merrni kudo me vete. Karikon shpejte dhe nuk e demton telefonin tuaj.

Specifikat:
  • Xiaomi
  • Lloji i kabllit Mikro USB
  • Gjatësia e kabllit 1 m
  • Produkti 5 A, 9 V

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Karikues Xiaomi | Travel Adapter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues xiaomi travel adapter

Karikues Xiaomi | Travel Adapter