Karikues Xiaomi Fast Charger 33W

2,490 L

Ka stok

  • Karikues dhe transmetues
  • I pershtatshem me telefona Android
  • Dalje Type C
  • Fuqi 33w
KODI: i232300036 Kategori: ,

KARIKUES XIAOMI 33W

Karikues dhe pershtates udhetimi 2 ne 1 me fuqi 33w. 1 meter kabllo te dhenash USB Type C dhe nje karikues USB 33W per karikimin e celularit dhe transferimin e te dhenave per Android.

30W e perputhshme me: Xiaomi Mi 10 5G/Mi Note 10/Mi Note 10 Pro/Mi CC9 Pro/Redmi K30 5G/Redmi K30 Pro/Redmi Note 9 Pro.

27W e perputhshme me: Xiaomi Mi 9/Mi 9T Pro/Redmi K30/Redmi K20 Pro/Black Shark 2/Black Shark 2 Pro dhe telefona te tjere te modelit qc3.0 mbeshtetes.

I pershtatshem per te gjithe telefonat celulare me porte karikimi te tipit C.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Karikues

Main Menu

karikues 33w xiaomi online ne dyqan taxi

Karikues Xiaomi Fast Charger 33W