Karikues smart per makine Awei C-708 45W Car Charger

1,390 L

Ka stok

 • Marka: AWEl
 • Modeli: C-708
 • Hyrja: 12 V ~ 24 V
 • Dalja: 3V/3A
 • Ngjyra: Silver
KODI: i232300060 Kategori: , , ,

KARIKUES SMART PER MAKINE C-708

Karikues smart per makine me permasa mini nga Awei.

Me dy porta;USB dhe Type C per te karikuar shpejt pajisjet tuaja.

Me kapese te vogel ne pjesen e siperme per kapje me te lehte.

Specifika:

 • Marka: AWEl
 • Modeli: C-708
 • Hyrja: 12 V ~ 24 V
 • Dalja: 3V/3A
 • Ngjyra: Silver
 • Karikimi i shpejte
 • Material: Aliazh alumini

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Lloji

Karikues

Main Menu

karikues per makine awei type c ne dyqan taxi

Karikues smart per makine Awei C-708 45W Car Charger