Karikues per ne makine me dy porta 100W Pavareal

1,090 L

Ka stok

 • Karikues Makine
 • Materiali Metal
 • Dalja USB A DC5V/3A/9V
 • Fuqi 100W
 • Dalja USB C DC5V3A/9V
KODI: i232332 Kategori: ,

KARIKUES PER NE MAKINE 100W

Karikues per ne makine i pajisur me porte USB dhe USB C per te karikuar dy pajisje njekohesisht.

Pershtatje universale me cdo makine tek cigareta.

Ky karikues makine USB me 2 porta identifikon ne menyre inteligjente pajisjen tuaj per karikim te sigurt te pajisjeve te dyfishta me shpejtesi te plote njëkohesisht.

Mbrojtje e shumefishte kunder mbirrymes, mbingarkimit, mbinxehjes dhe temperatures se larte do te ruaje pajisjet tuaja.

Specifika:

 • Karikues Makine
 • Materiali Metal
 • Dalja USB A DC5V/3A/9V
 • Fuqi 100W
 • Dalja USB C DC5V3A/9V
 • Port USB, Type C

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Karikues

Main Menu

karikues per makine 100w online ne dyqan taxi

Karikues per ne makine me dy porta 100W Pavareal