Karikues per iPhone X | Charger

800 L

Ka stok

17378

KODI: 3830055835688 Kategori: , , ,

KARIKUES PER IPHONE X 

Me këtë Karikues të Apple, mund të mbani baterinë e iPhone të plote në shtëpi. Thjesht lidheni në një prizë muri, lidhni skajin tjetër në iPhone dhe karikojeni. Punon së bashku me iPhone tuaj për të ndaluar automatikisht karikimin kur bateria është e mbushur.


Porost ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

carcaf

Be the first to review “Karikues per iPhone X | Charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

iphone charger karikues

Karikues per iPhone X | Charger