Karikues magnetik Usb C 1 m per Apple Watch

3,500 L

Ka stok

KODI: i-229987897 Kategori: , ,

KARIKUES MAGNETIK USB C 1M

Karikues magnetik usb c me kabell 1 meter per serine Apple Watch.

Karikon deri ne 33% me shpejt kur lidhet me Apple Watch Series 7, keshtu qe mund te arrini 80% te karikimit ne rreth 45 minuta.

Mbajeni karikuesin USB C afer pjeses se pasme te ores inteligjente dhe magneti do ta lidhe automatikisht dhe do ta karikoje.

Absorbimi i forte magnetik ju lejon te rregulloni kendin lirshem pa devijuar nga qendra e karikuesit.

E ndertuar me mbrojtje nga mbirryma, mbitensioni, qarku i shkurter dhe temperatura dhe vecori te tjera sigurie, duke siguruar mbrojtje te sigurt gjate karikimit.


Bli ne menyre te sigurt  ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues magnetik Usb C 1 m per Apple Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues magnetik apple watch online ne dyqan taxi

Karikues magnetik Usb C 1 m per Apple Watch