Karikues i shpejte me bateri USB 3 Slot

990 L

Ka stok

 • Karikues USB me 3 bateri
 • Bateria e aplikueshme: AA/AAA (karikues universal)
 • Madhesia: 9cm/3,54in*5cm/1,97in
 • Ngjyra: e bardhe
KODI: i232300092 Kategori: ,

KARIKUES I SHPEJTE USB 3 SLOT

Karikues i shpejte i perkryer per perdorim ne shtepi, zyre ose rruge. Madhesi kompakte, dizajn portativ dhe shumefunksional.

Mund te karikoje 1-3 bateri me kapacitete te ndryshme ne te njejten kohe.

Kabllo universale e lidhjes USB, mund te vendoset tek kompjuteri ose powerbank me port USB.

Dizajn praktik kunder demtimit, eshte rezistent dhe i qendrueshem.

Specifikim:

 • Karikues USB me 3 bateri
 • Bateria e aplikueshme: AA/AAA (karikues universal)
 • Prodhimi:
  (AADC 1.2V150mA)
  (AAA DC 1.2V150mA)
 • Hyrja: DC5V1A/2A
 • Madhesia: 9cm/3,54in*5cm/1,97in
 • Ngjyra: e bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Power Bank

Main Menu

bateri e rikarikueshme online ne dyqan taxi

Karikues i shpejte me bateri USB 3 Slot