Karikues dhe pershtates per Iphone 2 ne 1 MA015

1,200 L

Ka stok

KODI: H-2299878996 Kategori: ,

KARIKUES DHE PERSHTATES PER IPHONE

Karikues dhe pershtates iphone 2 ne 1 me cilesi te larte MA105.

Mundeson dalje audio deri ne 48 kHz 24 bit dhe karikim ne te njejten kohe.

Kompakt dhe praktik per transportueshmeri te lehte. Bere nga materiali me cilesi te qendrueshme per qendrueshmeri te shtuar


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Adaptore, Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues dhe pershtates per Iphone 2 ne 1 MA015”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues 2 ne 1 blerje online ne dyqan taxi

Karikues dhe pershtates per Iphone 2 ne 1 MA015