Kapese per mbylljen e qeseve apo cantave | Impulse sealer

2,890 L

Ka stok

  • Makineri qe sherben per izolimin e qeseve apo canatve qe jane te hapura.
  • Me strukture metalike prej hekuri.
  • Mund te punoje menjehere sapo e lidhni me rrymen elektrike.
  • Perdoret per perdorim shtepiak edhe profesional.
  • Mund ta zhvendosni lehtesisht.
KODI: Impulse sealer Kategori: ,

IMPULSE SEALER – KAPESE MBYLLESE

Impulse Sealer eshte nje makineri e cila sherben per mbylljen e qeseve apo cantave tuaja ne te cilat mund te ruani ushqime apo sende vetjake edhe nuk kane nje zinxhire me ane te te cilit te mbyllen.

Ai siguron nje mbyllje totale te qeseve apo cantave te hapura njesoj sikur te kishin nje zinxhire mbylles.

IMPULSE SEALER- KAPESE PER MBYLLJEN E CANTAVE

Gjatësia maksimale e mbylljes me kete kapese eshte deri në 8 inç, me nje gjerësi në 2 mm dhe trashësia në 0.3 mm.

Ai eshte i perbere prej metalit te hekurit duke e bere nje paisje shume cilesore edhe teper te forte.

Vjen me 2 palë komplete zëvendësimi telash ngrohës duke përfshirë dhe 2 tela të rrumbullakëta (të përshtatshme për mbylljen e qeseve plastike që duhet të priten) dhe 2 tela të sheshtë.

Mund ta vendosni ne funksion menjëherë pasi nuk ka nevoje qe te prisni qe te ngrohet pasi e keni lidhur me energjine elektrike.

Me kete makineri ju mund të vulosni më shumë se 10000 çanta apo qese.

Perbehet nga nje sigurese e integruar për përdorim të sigurt.

Ideale për perdorim shtepiak, dyqane ushqimore apo edhe per pune industriale.impulse sealer 8 inch handheld dyqan taxi

SPECIFIKAT

Ideal per mbylljen e te gjitha llojeve te canatave apo qeseve.

E perbere e gjitha nga materiali i hekurit.

Me buton i cili kontrollon nxehtesine e makinerise.

Furnizimi me energji 220-240 V.

Konsumi i energjisë 20 Watt.

Përmasa 380 mm x 157 mm x 101 mm afërsisht.

Pesha 1700 gramë.

Me sistem mbrojtes gjate perdorimit.

Bli Mire dhe Lire | Porosit tani ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kapese per qeset dhe cantat e hapura

Be the first to review “Kapese per mbylljen e qeseve apo cantave | Impulse sealer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

impulse sealer iron body hand buy online in dyqan taxi

Kapese per mbylljen e qeseve apo cantave | Impulse sealer