Kamera Q2N Dash Cam | Full HD 1080P

6,500 L

Ka stok

 • Modeli: Q2N
 • Rezolucioni i videos: FHD, 1920 * 1080 (30f / s)
 • Rezolucioni i fotografisë: Deri në 12 milion
 • Sensori (çipi fotosensitiv): GC2053
KODI: q2n-dash-cam KATEGORIA:

KAMERA Q2N DASH FULL HD 1080P

Kamera dash Q2N mund të regjistrojë automatikisht pa duar në një menyre të vazhdueshme. Mbështet deri në 32 GB kartë micro SD e cila nuk perfshihet. Vizion i natës superiore nga lentet gjashtë xhami të klasit botëror F1.6 dhe sistem video unik WDR  unike e ngjashme me teknologjinë HDR në Kamera. Butoni i Bllokimit të Urgjencës & Tipari i Zbulimit Automatik.

Specifikimet:
 • Modeli: Q2N
 • Rezolucioni i videos: FHD, 1920 * 1080 (30f / s)
 • Rezolucioni i fotografisë: Deri në 12 milion
 • Sensori (çipi fotosensitiv): GC2053
 • Lentja: 6G, kënd i gjerë 160 °
 • Numri i kamerave: 1
 • Madhësia: ekran TN 2.0 inç
 • Rezolucioni: 320×240
 • Funksioni: WDR
 • Kapaciteti i kartës TF deri në 32 GB (NUK përfshihet)
 • Kapaciteti i baterisë: 1.5F

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Kamera Q2N Dash Cam | Full HD 1080P”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Q2N DASH CAM

Kamera Q2N Dash Cam | Full HD 1080P