Kabell karikimi 3 ne 1 Awei CL-972 Multi charging

1,090 L

Ka stok

  • Rryma: 2.4-3A
  • Nderfaqja: Type-C+8 Pin+Micro USB
  • Materiali: TPE
  • Gjatesia: 1.2m
  • Rryma USB-C: 120W

KABELL KARIKIMI 3 NE 1 AWEI CL-972

Mund te karikoje 3 pajisje ne te njejten kohe, i lehte per t’u perdorur. Tre fisha per pajisje te ndryshme ne nje kabell te vetem duke kursyer shpenzime dhe me shume prakticitet.

Transferimi i te dhenave eshte i qendrueshem dhe i shpejte me kete kabell.

Rezistent ndaj perdorimit afatgjate jo i lehte per tu keputur apo perthyer.

Specifika:

  • Rryma: 2.4-3A
  • Nderfaqja: Type-C+8 Pin+Micro USB
  • Materiali: TPE
  • Gjatesia: 1.2m
  • Rryma USB-C: 120W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Fishe Audio Video

Main Menu

kabell karikimi multifunksional ne dyqan taxi

Kabell karikimi 3 ne 1 Awei CL-972 Multi charging