Imitim lekure adezive me vete ngjitje

1,490 L

Ka stok

  • Lekure PU me ngjitje
  • Permasat 50cm x 135cm
  • Ngjyrat :zeze,Kafe,gri,bezhe,bardhe,pana,blu,vishnje
KODI: i237021150 Kategori: ,

IMITIM LEKURE ADEZIVE

Imitim lekure PU me vete ngjitje adezive e pershtatshme per mobilje dhe siperfaqe te ndryshme.

I ben te duken si te reja sediljet e makines, motorrit, kolltuqet dhe karriget e lekures.

E rehatshme ne perdorim, rezistente ndaj gerryerjes/gervishtjes, kunder ndotjes, e lehte per t’u pastruar. Me ngjites riparimi profesional, do te ngjitet fort pas siperfaqes qe deshironi duke u puthitur njetrajtesisht.

Specifika:

  • Lekure PU me ngjitje
  • Permasat 50cm x 135cm
  • Ngjyrat :zeze,Kafe,gri,bezhe,bardhe,pana,blu,vishnje

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

ngjites

Main Menu

imitim lelure me vetengjitje ne dyqan taxi

Imitim lekure adezive me vete ngjitje