Huawei Super fast charge | Adapter 9V 2A

2,500 L

Ka stok

  • Karikim i shpejte.
  • Karikues i shpejte.
  • Modaliteti i karikimit 9V2A.
KODI: Huawei Super fast charge KATEGORIA:

HUAWEI SUPER FAST CHARGE ADAPTER 

Karikimi i shpejtë i telefonit, fuqia maksimale mund të arrijë 18W.Pajisja suporton ngarkesën e shpejtë hisi dhe Qualcomm QC2.0
Kur pajisja nuk mund të mbështesë karikimin e shpejtë, kaloni në modalitetin e karikimit 9V2A, i cili është i pajtueshëm për shumicën e pajisjeve Android.

KARIKIM I SHPEJTEhuawei super charge adapter bli online dyqan taxi

Fuqia është më pak se 0,075W kur nuk do të përdoret, e cila është perfekte për ne. Konsumi i energjisë Doe 6 dhe EU coc V5 tier2 EPS.

Pesha është vetëm 47g, është e përputhshme për hyrjen e energjisë elektrike AC100-240V, dizajni i së cilës është shumë i përshtatshëm për tu marrë me vete kur udhëtoni.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Huawei Super fast charge | Adapter 9V 2A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

huawei 9v 2a adapter with type c bli online dyqan taxi

Huawei Super fast charge | Adapter 9V 2A