Hekur rrobash RAF R.1224G

2,790 L

Ka stok

  • Fuqia 2400 W
  • Materiali ABS+ Qeramike
  • Permasat: 32x12x13 cm
  • Frekuenca 50Hz-60Hz
  • Tensioni 220 V

HEKUR RROBASH R.1224G

Hekur me avull profesional RAF projektuar ne menyre ergonomike siguron ngrohje te shpejte dhe prodhim me te shpejte te avullit.

Vjen me baze te veshur me qeramike e cila siguron shperndarje te barabarte te nxehtesise.

Me kordon rrotullues 360 grade, per me shume lehtesi gjate procesit te punes. Me teknologji te vetepastrimit, ky hekur me avull thjeshton hekurosjen dhe gjithashtu rrit jetegjatesine.

Me fuqi te larte te avullit 2400watt do te largoje lehtesisht cdo rrudhe ne rrobat tuaja.

Specifika:

  • Fuqia 2400 W
  • Materiali ABS+ Qeramike
  • Permasat: 32x12x13 cm
  • Frekuenca 50Hz-60Hz
  • Tensioni 220 V

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur rrobash raf r1224g blerje online ne dyqan taxi

Hekur rrobash RAF R.1224G