Hekur per rroba DSP KD1135

2,090 L

Ka stok

 • Modeli DSP KD1135
 • Pllake qeramike
 • Fuqia: 2000 W
 • Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 240 ml
 • Ngrohje e menjëhershme
 • Sistem vetepastrues
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Dimensionet: 26 x 10.5 x 13 cm

HEKUR PER RROBA KD1135

Hekur per rroba nga DSP me ngrohje te menjehershme me fuqi te larte prej 2000watt.

Sistem vetepastrues dhe mbrojtje nga mbinxehja per kujdesjen e rrobave tuaja nga ngjitja ose djegia.

Me ene uji me kapacitet 240 ml do te siguroje pune per nje kohe te gjate, pa nevojen e rimbushjes se shpeshte.

Specifika:

 • Pllake qeramike
 • Fuqia: 2000 W
 • Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 240 ml
 • Ngrohje e menjëhershme
 • Sistem vetepastrues
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Dimensionet: 26 x 10.5 x 13 cm
 • Përmasat e pllakes: 20 x 10.5cm
 • Gjatesia e kabullit: 2 m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur oer rroba kd1135 dsp ne dyqan taxi

Hekur per rroba DSP KD1135