Havit I60 | Kufje Wireless Bluetooth

2,600 L

Ka stok

KODI: Havit I60 | Kufje Wireless Bluetooth Kategori: ,

HAVIT I60 | KUFJE WIRELESS BLUETOOTH

Kufje Bluetooth 90mm pa humbje  te zerit dhe zvogëlim të zhurmës. Model inovativ te cilat mund te palosen per ta bere me te thjeshte marrjen me vete te tyre.

Bas i fuqishem 4D.

Lëkurë e zgjedhur me cilësi të lartë, e butë dhe e rehatshme qe vesh keto kufje.

Bateri e madhe 300mAh për 22 orë përdorim.

Bluetooth V4.2 mund të lidhet me dy pajisje. Metoda të shumëfishta të lidhjes dhe të pajtueshme me një larmi pajisjesh kryesore.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Havit I60 | Kufje Wireless Bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje havit i60 wireless bluetooth headphone dyqan taxi

Havit I60 | Kufje Wireless Bluetooth

WhatsApp chat