Hard Disk Memoboss | Internal SSD HL 08

3,900 L8,900 L

128GB240 GB256GB480 GB512GB
Pastro
KODI: K-062101-17 Kategori: ,

HARD DISK MEMOBOSS INTERNAL SSD

Hard disk Memoboss per nje performance maksimale te kompjuterit tuaj.

Me perfitime te shumta duke perfshire shpejtesine, jetegjatesine dhe pa zhurma shqetesuese.

Shpejtesi e larte e cila permireson performancen e sistemit operues dhe ne transferimin e skedareve ne kompjuterin tuaj.

I disponueshem ne kapacitete te ndryshme nga 128gb deri ne 512 gb per t’ju dhene hapesiren qe ju nevojitet per aplikacione, video, foto dhe dokumente te tjere.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SSD

Ngjyra

Memorja

128GB, 240 GB, 256GB, 480 GB, 512GB

Be the first to review “Hard Disk Memoboss | Internal SSD HL 08”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hard disk i brendshem internal ssd ne shitje online dyqan taxi

Hard Disk Memoboss | Internal SSD HL 08

3,900 L8,900 L

Shto ne Shporte