Grirese mishi elektrike portabel DSP KM5051

4,290 L

Ka stok

 • Modeli KM5051
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia : 800 W
 • Veshje plastike
 • Kove alumini
 • Funksioni i mbrojtjes nga mbinxehja
KODI: e23702118 Kategori: ,

GRIRESE MISHI PORTABEL KM5051

Grirese mishi elektrike me dizajn portabel shume praktik per cdo shtepi.

E pajisur me 3 disqe metalike per prerje (3 mm, 5 mm, 7 mm).

Me kete makineri ju mund te perpunoni lehtesisht mishin dhe nje shumellojshmeri perimesh dhe frutash ne shtepi. Griresja ka tre tehe per perpunimin e mishit dhe nje doreze per vendosjen e duhur te mishit ne pajisje.

Nese ju pelqen sallami, atehere mund ta beni vete ne shtepi me kete grirese pasi ka nje hinke me ndihmen e se ciles pergatit mishin ne forme sallami.

Specifika:

 • Modeli KM5051
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia : 800 W
 • Veshje plastike
 • Kove alumini
 • Funksioni i mbrojtjes nga mbinxehja

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Grirese mishi

Main Menu

grirese mishi portabel dsp ne dyqan taxi

Grirese mishi elektrike portabel DSP KM5051