Grirese mishi 450Watt SXM-551 Meat Chopper

1,290 L

Ka stok

KODI: e2370286 Kategori: ,

GRIRESE MISHI 450WATT

Grirese mishi apo bluajtese erezash dhe ushqimesh te ndryshme me teh te dyfishte per me shume efikasitet.

E pershtatshme per bluarje te shpejte dhe te lehte te mishit, gjithashtu mund te perdoret per grirjen e perimeve, hudhrave etj.

Gjithashtu mund t’ju ndihmoje te beni mish ne copa te vogla, shume te pershtatshme dhe praktike per pergatitjen e qofteve ne shtepi.

Tehet me cilesi premium prej celiku inoks me rrotullim 360° permireson efikasitetin e prerjes.

Te gjitha pjeset jane te levizshme dhe pastrohen ne lavastovilje ose lehtesisht me dore.

Specifika:

  • Grirese mishi
  • Fuqi 450Watt
  • Kapaciteti 0.6litra
  • Modeli SXM-551

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Grirese mishi

Main Menu

grirese mishi 450watt online ne dyqan taxi

Grirese mishi 450Watt SXM-551 Meat Chopper