Grepa vares universale per makine Car Hooks

990 L

Ka stok

KODI: i23702111129 Kategori: ,

GREPA VARES PER MAKINE

Keto grepa vares jane modele universale per cdo makine te cilat mund te vendosen ne mbeshteteset e kokes te sediljeve.

Vareset do t’ju ndihmojne te mbani gjithcka ne vendin e saj, pavaresisht se sa e ngushte eshte kthesa apo ndalesa e papritur gjate udhetimeve tuaja.

Grepat jane prej celiku inox dhe te mbuluara me lekure PU, ato jane te forta dhe te qendrueshme, do te ofrojne kapacitet te mire mbajtes dhe nuk jane te lehta per t’u deformuar.

Te disponueshme ne ngjyre te zeze vijne 2 cope ne paketim.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

grepa vares per makine ne dyqan taxi

Grepa vares universale per makine Car Hooks