Gjurmues i pajisjeve me Bluetooth AirTag High Quality

1,200 L

Ka stok

KODI: i-29987896 Kategori: ,

GJURMUES I PAJISJEVE AIRTAG

Gjurmues i pajisjeve Apple me ane te lidhjes Bluetooth per te mos humbur me asgje te rendesishme per ju.

AirTag eshte nje menyre shume e lehte per te mbajtur gjurmet e sendeve tuaja. Me ane te tingullut ne altoparlant dhe aplikacionit find my mund te gjeni portofolin thjesht duke ndjekur tingullin ose duke thene “Siri gjej portofolin”.

Ashtu si pajisjet tuaja te tjera Apple, AirTag mund te vendoset ne modalitetin e humbur. Me pas, kur te zbulohet nga nje pajisje ne rrjet, do te merrni automatikisht nje njoftim.

Nese AirTag juaj eshte afer, iPhone juaj mund t’ju coje drejt e tek ai me Precision Finding. Do te shihni distancen deri ne AirTag dhe drejtimin te gjitha fale teknologjise Ultra Wideband.

Gjetja e sakte e perputhshme me:

  • iPhone 11
  • iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max
  • iPhone 12 dhe iPhone 12 mini
  • iPhone 12 Pro dhe iPhone 12 Pro Max
  • iPhone 13 dhe iPhone 13 mini
  • iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e amdhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Gjurmues

Ngjyra

Be the first to review “Gjurmues i pajisjeve me Bluetooth AirTag High Quality”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

apple airtagblerje online ne dyqan taxi

Gjurmues i pajisjeve me Bluetooth AirTag High Quality