Gaming Keyboard Attack x3P

1,200 L

Ka stok

KODI: Gaming Keyboard Attack x3 Kategori: , ,

GAMING KEYBOARD Attack x3P

Ndriçimi i pasmë i kesaj tastiere  mundeson performancë të shkëlqyer të ngjyrave.

Tastiera Attack x3p ju çliron nga çdo kufizim, duke ju lejuar të shtypni çdo numër tastesh dhe të merrni rezultate të sakta çdo herë. Përmirësoni performancën tuaj ne lojerat elektronike.

Ofron konfigurim dhe personalizim më të lehtë, regjistrim makro dhe ndarje ndërmjet pajisjeve.

Specifika

Saktësia e përsosur, shpejtësia superiore

Projektimi i Lojërave elektronike

 Struktura prej alumini

Baze anti-rreshkitje

Ndriçimi i plotë i tasteve

 

Be the first to review “Gaming Keyboard Attack x3P”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gaming keyboard x3p online dyqan taxi

Gaming Keyboard Attack x3P