Furce per pastrimin e tualetit

890 L

Ka stok

  • Furce tualeti per pastrim
  • Doreze e harkuar per prakticitet
  • Permasat: 11 x 8 x 43cm
KODI: i2370211135 Kategori: , ,

FURCE PER PASTRIM TUALETI

Furce per pastrim tualeti me koka te nderrueshme pastrimi. Shtypni butonin blu dhe mund te zevendesohet lehtesisht.

Dizajni me hark i dorezes per mbajtje te rehatshme dhe lehtesisht e perdorshme dhe per cepat e tualetit.

Koka e furces se tretshme ne uje cliron shpejt faktorin e dekontaminimit kur ekspozohet ndaj ujit.

Kur koka e furces eshte perdorur, ajo mund te hidhet ne koshin e plehrave ose te hidhet ne tualet per ta lare, gje qe nuk do shkaktoje bllokim.

Me baze ruajtese,  e paster dhe higjenike pas perdorimit.

Specifikim:

  • Furce pastrimi per wc
  • Doreze praktike e harkuar
  • Permasat: 11 x 8 x 43cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Furce

Main Menu

furce tualeti per pastrim ne dyqan taxi

Furce per pastrimin e tualetit