Furce manuale per pastrimin e fytyres

890 L

Ka stok

  • Furce pastrimi 2 ne 1
  • Doreza 3,35″/8,5cm
  • Dizajni kompakt
  • Nga silikon anti-bakterial
KODI: i2371444 Kategori: ,

FURCE MANUALE E FYTYRES

Furce manuale per pastrimin e fytyres 2 ne 1.

Lekura preket nga papastertite e perditshme, makeupi dhe shume faktore te tjere qe krijojne sebumin i cili bllokon poret duke e bere lekuren jo te shendetshme.

Larja e fytyres me furcen manuale cdo dite eshte e rendesishme per nje kujdes te shendetshem te lekures.

E dyanshme : Per te pastruar dhe masazhuar lekuren. Pastruesi pastron lekuren dhe koka e masazhuesit heq lekuren e vdekur.

Ana tjeter e silikonit masazhon fytyren, permireson qarkullimin e gjakut te fytyres, promovon rigjenerimin e qelizave.

Specifikimet:

  • Materiali: silikoni dhe pisha
  • Ngjyra: roze/blu
  • Lartesia: 56 mm
  • Gjatesia e dorezes: 130 mm
  • Diametri: 40 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Furce

Main Menu

furce pastruese e fytyres online ne dyqan taxi

Furce manuale per pastrimin e fytyres