Fshirese xhamash universale per makina

990 L

Ka stok

  • Material: plastik + silikon
  • Ngjyra: e zeze + jeshile
  • Gjatesia: 60 cm
KODI: i23714491 Kategori: ,

FSHIRESE XHAMASH PER MAKINA

Fshirese xhamash te perparme per makina te modele te ndryshme, prej materiali pvc te cilesise se larte, per pastrimin e xhamit nga pluhurat dhe shirat.

Materiali PVC me cilesi te larte, do parandaloje ne menyre efektive gervishtjet dhe demtimet.

Teh fshirese e xhamit te makines me gome te bute pa korniza universale te tipit U.

Specifika:

  • Material: plastik + silikon
  • Ngjyra: e zeze + jeshile
  • Gjatesia: 60 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Aksesore Makinash

Be the first to review “Fshirese xhamash universale per makina”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshirese per xhamat online ne dyqan taxi

Fshirese xhamash universale per makina