Fshese ideale per pastrimin e shtepise

1,990 L

Ka stok

  • Fshese ideale per pastrimin e shtepise.
  • Dizajn praktik dhe kursen hapsire.
  • Dizajn i përshtatshëm për përdoruesin.
  • Ideale per mbledhjen e cdo mbeturine.
KODI: fshese-pastrimi Kategori: , , ,

FSHESE IDEALE PER PASTRIMIN E SHTEPISE

Mbyllja automatike magnetike, kursen hapësirë, hapje dhe mbyllje të thjeshtë, e lehtë për tu transportuar. Eshte e thjeshtë dhe e përshtatshme per t’u perdorur, ideale per mbledhjen e cdo mbeturine. Mund të vendoset kudo.

Furça e butë: Furça me katër rreshta me gjatësi 8cm dhe dizajni i pjerrët me 45 shkallë do e bëjnë të pastër çdo cep të shtëpisë tuaj. 180 gradë rrotulluese. Rrotullimi i kokës së fshesës, dizajn i përshtatshëm për përdoruesin, pastrohet lehtë në pjesën e poshtme të krevatit të divanit.

Specifikat:fshese praktike
  • Fshese ideale per pastrimin e shtepise.
  • Dizajn praktik dhe kursen hapsire.
  • Dizajn i përshtatshëm për përdoruesin.
  • Ideale per mbledhjen e cdo mbeturine.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Fshese ideale per pastrimin e shtepise”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese ideale per pastrimin

Fshese ideale per pastrimin e shtepise

WhatsApp chat