Fshese dore elektrike | Rotobrosse Pro Duo | Multifunksionale

5,500 L

Ka stok

  • Ideuar per pastrimin e dyshemeve.
  • Pershtatet me cdo siperfaqe.
  • Perbehet nga dy pjese ne forme rrethore me baze peshqiri teper e forte.
  • Funksionon fale levizjeve se disqeve rrotulluese.
  • Pa zhurme motorrike, lekundje apo dridhje gjate perdorimit te saj.
  • Material celiku + plastike ABS.
KODI: Floor Cleaner Kategori: , ,

FSHESE DORE ELETRIKE MULTIFUNKSIONALE

Pastrues dyshemeje pa tela e cila i ben dyshemet tuaja te shkelqejne si kurre me pare.

Perberja jo me tela ne strukturen e tyre ka bere qe pastrimi fale kesaj fshese mekanike te jete i thjeshte, komod edhe brenda nje kohe te shpejte.

Nuk ka rendesi se ne cfare niveli te pastertise eshte ambienti ne te cilin ju do te pastroni, pasi kjo fshese pastron ne te gjitha siperfaqet duke filluar qe nga ajo qe ka nje dizajn te lemuar, modern edhe cdo gje te sistemur edhe ne ato siperfaqe ku per nje kohe te gjate ka munguar pastrimi.

FSHESE MEKANIKE-ROTOBROSSE PRO DUO

Ajo eshte shume praktike edhe funksionale gjate pastrimit te siperfaqeve te veshtira.

Kjo pastruese e dyshemesë eletrike pastron lehtësisht njollat nga dyshemetë.

Performanca e pastrimit është e shkëlqyeshme.

Efektive në dysheme te perbera prej druri, pllakash apo cimento te thjeshte. Mjafton te mbyllni depoziten ne te cilen vendosni detergjentin ose ujin.

Doreza ergonomike, eshte e rregullueshme persa i perket lartësise. Kjo do të thotë që ju mund ta fusni nen mobilje dhe drita LED qe gjendet ne fshesen mekanike ju lejon të shihni nën shtretër, divan dhe bordet anësore.

Te dyja pjeset pastruese te kesaj fshese rrotullohen në drejtime të kundërta me 250rpm, duke mbuluar deri në 20 metra katrorë në minutë, për t’i lënë dyshemetë tuaja të pastra dhe të thata.

Masen e detergjentit apo ujit qe leshoni me kete fshese e kontrolloni përmes një butoni në dorezë.White PG on tiled floor sofa fshese dore bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Pastrues dhe lustrues i dyshemesë pa tel.

Pastron ne menyre perfekte edhe ne dyshemet te cilat kane nje siperfaqe tejet te veshtire.

Funksionon fale levizjeve se disqeve rrotulluese.

Nuk shkakton zhurme motorrike apo levizje edhe dridhje gjate perdorimit.

Material celiku edhe plastike ABS.

Gjendet ne ngjyre te bardhe, e cila kombinohet me blu-ne.

Bej blere te sigurta ne Dyqanin me te madh Online ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Lloji

Fshese Mekanike

Ngjyra

Be the first to review “Fshese dore elektrike | Rotobrosse Pro Duo | Multifunksionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese mekanike elektrike dysheme pastrim bli online dyqan taxi

Fshese dore elektrike | Rotobrosse Pro Duo | Multifunksionale