Freskuese per shtepi Elektra me tre nivele

2,500 L

Ka stok

Freskuese Elektra me tre nivele shpejtesie, mund te rrotullohet dhe ta fiksoni ne pozicionin qe deshironi.

FRESKUESE PER SHTEPI ELEKTRA ME TRE NIVELE

Freskuese Elektra me tre nivele shpejtesie e cila ftoh ambientin tuaj ne menyre efikase dhe te shpejte.

Mund te rrotullohet dhe ta fiksoni ne pozicionin qe deshironi.

Mban te fresket  dhe pastron ajrin ne maksimum per ambientin tuaj duke kursyer energji elektrike.

Freskuese Elektra me tre nivele ne shitje

Gjatesia e saj arrin deri ne 1.8 meter dhe diameter 41 cm. Montohet dhe pastrohet lehtesisht fale dizajnit te saj praktik.

Material rezistent prej inoks dhe helika plastike eko-miqesore te cilat sigurojne perdorim afatgjate te kesaj freskuese.

Dizajn modern dhe funksionim i qete, fale permasave praktike mund ta vendosni dhe transportoni lehte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Be the first to review “Freskuese per shtepi Elektra me tre nivele”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ventilator elektra ev blerje online ne dyqan taxi

Freskuese per shtepi Elektra me tre nivele