Fishe karikimi Type C Hoco U113 100 W

1,090 L

Ka stok

  • Fishe karikimi
  • Trasmetues te dhenash
  • Gjatesia: 1m
  • Material silikoni transparent + leter alumini
  • Karikim i shpejte 100 W
KODI: i2300661112 Kategori: , , ,

FISHE KARIKIMI TYPE C U113

Fishe karikimi nga Hoco do te jete shoqeruesi ideal per te karikuar te gjitha pajisjet tuaja me hyrje Type C duke siguruar karikim te shpejte dhe lidhje te besueshme.

Kjo kabllo ofron perputhshmeri te larte me marka dhe modele te ndryshme telefonash si HONOR, Huawei, Xiaomi, OPPO, Vivo, Samsung etj.

Gjatesia dhe pesha e kabllos U113 eshte 1 meter dhe peshon vetem 56 gram, duke siguruar lehtesine dhe efikasitetin e trasmetimit.

Mbeshtetja maksimale e karikimit 6A siguron karikim te shpejte te pajisjeve tuaja.

Specifika:

  • Fishe karikimi
  • Trasmetues te dhenash
  • Gjatesia: 1m
  • Material silikoni transparent + leter alumini
  • Karikim i shpejte 100 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Fisha Usb

Main Menu

fishe hoco u113 100w online ne dyqan taxi

Fishe karikimi Type C Hoco U113 100 W