Fishe karikimi 4 ne 1 Awei CL-129

1,090 L

Ka stok

 • Marka: AWEI
 • Modeli: CL-129
 • Ngjyra: E zeze
 • Gjatesia: 1.5 metra
 • Aplikimet: Lightning / Micro-B / Type-C
KODI: i232300076 Kategori: ,

FISHE KARIKIMI 4 NE 1 CL-129

Fishe karikimi me 4 dalje te ndryshme ne nje pajisje te vetme.

Karikimi dhe transferimi i te dhenave ne sinkron per shumicen e pajisjeve. Shpejtesia e transferimit do te arrije deri ne 480 Mb/s.

Universal per te gjithe telefonat celulare dhe tabletet, ploteson nevojat  per karikim te pajisjeve te ndryshme.

Specifika:

 • Marka: AWEI
 • Modeli: CL-129
 • Ngjyra: E zeze
 • Gjatesia: 1.5 metra
 • Aplikimet: Lightning / Micro-B / Type-C
 • Materialet: Aliazh alumini + Baker

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Fisha

Main Menu

fishe karikimi 4 ne 1 awei ne dyqan taxi

Fishe karikimi 4 ne 1 Awei CL-129