Filxhan ngrohes kafeje per ne makine

1,690 L

Ka stok

  • Filxhan ngrohes per makine
  • Materiali: celik inox
  • Tensioni: 12 V
  • Madhesia: Gryka e filxhanit: 85mm Baza: 66mm Lartesia: 160mm
  • Kapaciteti: 450 ml
KODI: i23702111261 Kategori: ,

FILXHAN NGROHES PER NE MAKINE

Filxhan ngrohes kafeje dhe caji me prize 12V per ne makine.

Dizajn ergonomik, i ndertuar posacerisht per tu vendosur ne vendin e mbajteses se pijeve.

Adaptori vendoset ne vendin e cigares me prize universale 12v per lloje te ndryshme makinash.

Kapak me mbyllje te sigurt e mban ujin te ngrohte dhe siguron qe pijet te mos derdhen.

Specifika:

  • Filxhan ngrohes per makine
  • Materiali: celik inox
  • Tensioni: 12 V
  • Madhesia: Gryka e filxhanit: 85mm Baza: 66mm Lartesia: 160mm
  • Kapaciteti: 450 ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Filxhan

Main Menu

filxhan ngrohes per ne makine ne dyqan taxi

Filxhan ngrohes kafeje per ne makine