Epilator per femra Surker Electric hair remover

1,590 L

Ka stok

  • Modeli SK-505
  • Tensioni: 110-220V 50-60HZ 3W
  • Koha e karikimit: 8 ore
  • Koha e perdorimit: 40 minuta
  • Ngjyra roze
KODI: i2370211111 Kategori: ,

EPILATOR PER FEMRA

Epilator per femra Surker modeli SK-505, ideal per depilimin dhe largimin e qimeve nga cdo pjese e trupit.

Koka perbehet nga 36 piskatore me tehe te dyfishta te cilat arrijne te kapin edhe qimet me te imeta.

Me 2 nivele shpejtesie e pajisur me bateri litiumi per perdorim te vazhdueshem deri ne 40 minuta.

Pastrohet mjaft thjeshte me ane te furces perkatese. Dizajn ergonomik qe pershtatet lehte ne doren tuaj per perdorim te lehte ne kushte shtepie.

Specifika:

  • Modeli SK-505
  • Tensioni: 110-220V 50-60HZ 3W
  • Koha e karikimit: 8 ore
  • Koha e perdorimit: 40 minuta
  • Ngjyra roze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina rroje

Main Menu

depilator femrash surker online ne dyqan taxi

Epilator per femra Surker Electric hair remover