Ekspres kafeje 1,8 litra RAF R110

Ka stok

  • Permasa 35 x 20 x 25 cm
  • Kapacitet 1,8 litra
  • Material celik inoks
  • Bluan dhe prodhon kafe
  • Fuqia: 1000W
KODI: i2370211160 Kategori: ,

EKSPRES KAFEJE 1,8 LITRA

Ekspres kafeje me kapacitet 1,8 litra, me dy funksione ne nje pajisje te vetme. Ekspresi jo vetem prodhon kafe por edhe bluan kokrrat e kafes per kafe te fresket.

Me ndihmen e saj, ju do te pergatisni te gjitha llojet e kafese me kontroll te thjeshte.

Ekrani LED, kontrolli inteligjent, rezervuari vizual i ujit, funksioni i ruajtjes se nxehtesise ju lejon te shijoni kafe te shijshme ne cdo kohe.

Ekspresi i kafes me cilesi te larte RAF R.110 pershtatet ne menyre te perkryer per cdo shtepi apo zyre.

Specifika:

  • Permasa 35 x 20 x 25 cm
  • Kapacitet 1,8 litra
  • Material celik inoks
  • Bluan dhe prodhon kafe
  • Fuqia: 1000W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Ekspres Kafe

Main Menu

ekspres kafeje raf r110 online ne dyqan taxi

Ekspres kafeje 1,8 litra RAF R110