EarPods Lightening connector | iPhone

1,290 L

Ka stok

 • Bas më i thellë dhe më i pasur.
 • Mbrojtje më e mirë nga djersa dhe uji.
 • Kontrolli i riprodhimit të audios dhe videos.
 • Aftësia për t’iu përgjigjur dhe përfunduar telefonatat.
KODI: 3830055836289 Kategori: ,

EARPODS LIGHTENING CONNECTOR 

Ndryshe nga kufjet tradicionale të tjera, dizajni i EarPods përputhet me gjeometrinë e vesheve tuaj. Kjo i bën ata më të rehatshëm se çdo lloj kufje tjetër te këtij lloji për një numër të madh njerëzish.

EarPod janë krijuar për të maksimizuar fuqinë e zërit ndërsa minimizojnë zhurmat e jashtme. EarPods me lidhës qe rregullon volumin, kontrollon riprodhimin e audios dhe videos dhe vendos ose çaktivizon telefonatat vetëm me një prekje.

SPECIFIKAT:earPods headphones
 • Bas më i thellë dhe më i pasur.
 • Mbrojtje më e mirë nga djersa dhe uji.
 • Kontrolli i riprodhimit të audios dhe videos.
 • Aftësia për t’iu përgjigjur dhe përfunduar telefonatat.
 • I pajtueshëm me të gjitha pajisjet që kanë një lidhës.
 • I pershtatshem per iOS 10 (ose më vonë), përfshirë iPod touch, iPad dhe iPhone.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “EarPods Lightening connector | iPhone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

earpods iphone kufje

EarPods Lightening connector | iPhone