Doreze silikoni per dhembet e foshnjave

890 L

Ka stok

KODI: i2370211142 KATEGORIA:

DOREZE SILIKONI PER DHEMBET

Doreze e vogel me pjese silikoni per dhembet e foshnjave qe sherben si krruajtese e mishrave.

Mjafton qe t’ja vendosni ne dore femijes. Bere me xhel silice te kategorise ushqimore, i sigurt dhe jo toksik, i sigurt per t’u pertypur nga te vegjlit.

Dizajn i bukur me flutura ne ngjyre roze ose blu. E pershtatshme per moshat 3-12 muaj, me shirit najloni ngjites.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Silikon

Main Menu

doreze kruajtese per dhembet ne dyqan taxi

Doreze silikoni per dhembet e foshnjave