Dispenser vaji 2 ne 1

990 L

Ka stok

Dispenser vaji 2 ne 1
Material: plastike + silikon
Dimensionet: 11 x 8 x 25.5 cm
Kapaciteti: 550 ml

KODI: i2371261 Kategori: ,

DISPENSER VAJI 2 NE 1

Dispenser vaji dhe furce per shperndarjen e vajit 2 ne 1. Shishja vjen me nje unaze vulosese silikoni, hermetike dhe parandalon rrjedhjen e vajit. Shishen mund ta mbushni me vaj, uthull, etj.

Me dizanj te integruar te furces dhe dalja e vajit mund te kontrollohet lirshem gjate perdorimit.

Kjo pajisje eshte ideale per gatim, kamping dhe piknik kuzhine. Ne pjesen e siperme ka nje furce me kapacitet 9 ml perfekte per te lyer siperfaqen e eneve te gatimit apo ushqimeve para se t’i fusni ne furre.

Funksionon shkelqyeshem per nje shumellojshmeri ushqimesh, duke perfshire mish, pasta, sanduiç, etj.

Specifika:

  • Ngjyra: e verdhe
  • Material: qelq+ plastike + silikon
  • Dimensionet: 11 x 8 x 25.5 cm
  • Kapaciteti: 550 ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine

Main Menu

dispenser vaji 2ne1 online ne dyqan taxi

Dispenser vaji 2 ne 1